OFERUJEMY SZEROKI RODZAJ USŁUG REKLAMOWYCH DOPASOWANYCH DO KAŻDEGO KLIENTA

Skontaktuj się z Nami

KONTAKT

Banery reklamowe.

Jedna z najpopularniejszych form reklamowych banery reklamowe, różnych wielkości z opcją flash i gif. Dostępne billboard, double billboard, triple billboard, navibox, halfpage, halfpage, skyscraper oraz toplayer. Oferujemy również screening czyli emisja jednej z form banerowych (billboard, double billboard, triple billboard) wraz z tapetą danego serwisu www

Reklamowe gry flash i kolorowanki.

Możliwość brandowania kolorowanek jak również gier flash, które pojawią się na naszych serwisach. Dzięki temu macie Państwo możliwość reklamowania danego produktu czy też marki. Brandowane kolorowanki w dowolnym miejscu i rozmiarze. Każda z drukowanych posiada logo lub znak firmy. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi kampaniami zrealizowanym przez Nas.

Reklama Pre Roll/Mid Roll

Reklama Pre Roll/Mid Roll publikowana w oknie odtwarzacza treści wideo, w którym prezentowane są materiały multimedialne. Produkt emitowany jest przed rozpoczęciem emisji wybranego przez użytkownika materiału wideo (Pre Roll) lub w trakcie emisji (Mid Roll). Długośc takiej reklamy wideo rozpoczyna się od 10 sec maksymalnie do 30 sec.

Przykładowe serwisy interentowe

Drukowanka.pl – serwis oferujący darmowe kolorowanki do druku dla dzieci

Gry-dladzieci.pl – serwis oferujący bezpieczne gry dla dzieci

Kolorowankionline.pl – serwis oferując darmowe kolorowanki online

Kolorowankidodruku.pl – serwis oferujący darmowe kolorowanki do wydrukowania